Elektronik sigaraların hayatımıza girmesi ile birlikte ürün çeşitliliği de bir o kadar artmıştır.  Premium likit, fiyatı nispeten pahalı olsa da geleneksel elektronik sigara likit çeşitlerinin arasından içim kalitesi ve diğer üstün özellikleriyle ayrılmaktadırlar. Çok farklı nikotin oranlarına sahip olduğunu görebileceğimiz Premium likit ile ilgili yazımızı okurken kaliteli ürün tercihinin önemini hatırlatmak istiyoruz. Bu konuda sitemizde daha önce yayınladığımız LİKİT başlıklı yazımızı inceleyerek sağlığınız için dikkat etmeniz gereken hassas noktaları gözden geçirebilirsiniz.


Premium Likit Nedir?


Premium” kelimesi, elektronik sigaralarda bulunan likit içerisindeki VG Oranı ile ilgili olarak kullanılan bir tabirdir. VG harfleri ile tanımlanan terim “vegetarian” ve “gliserin” kelimelerinin baş harflerini temsil etmektedir. Bu terim, bitkisel gliserol ifadelerine karşılık gelmektedir ve bitkilerden elde edilmektedir.


VG, elektronik sigara likitinin içeriğinde bulunuyorsa, sigaranın çok daha daha yumuşak bir içime sahip olmasını sağlayacaktır. Bununla beraber anılan likit, elektronik sigara veya tercihinize göre elektronik nargilenizden çok daha fazla buhar elde etmenize yardımcı olacaktır. Aroma yönünden de oldukça zengin olan Premium likit fiyatları bu nedenlerle biraz daha pahalı seyretmektedir.


Premium Likitlerin Üstün Özellikleri


Premium elektronik sigara likit çeşitlerinin en önemli avantajı gırtlağı tahriş etmeyen bir yapıya sahip olmasıdır. Çok farklı oranlarda nikotin derecesine sahip Premium likitler bulunduğu gibi, herkesin keyfine uygun aroma çeşitleri de bulunmaktadır. Kullanıcıların yaptığı yorumlar ve tecrübe aktarımları sonrasında Premium likitlerin nargile içimi atomizerler ile kullanıldığında çok daha fazla keyif verdiği ortaya çıkmıştır. Hoş aroması ve güzel kokulara sahip buharları sayesinde, astım hastaları ve aşırı hassas bünyeye sahip kişiler haricinde solunması herhangi bir zarara sebep olmamaktadır. 


Premium likit alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında orijinal markaları, orijinal kutularında ve kurumsal firmalardan edinmek gelmektedir. Aksi durumlarda kaçak ve sahte dolum yapılmış likitler, insan sağlığında çok menfi durumlara yol açabilmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve birikimle, sizin için kaliteyi en ucuza getirmeye çalışan elektroniksigarasehri.org sitesi içerisindeki ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kalitenin tesadüf olmadığını bilen firmamız, zengin ürün çeşitliliği yanında içimi hoş Premium likitler için her zevke uygun seçeneklere sahiptir.