Neden Angel  Likit Tercih Edilmeli?

Günümüzde giderek yaygınlaşan elektronik sigaralar için pek çok e-likit imal edilmektedir. Bunlar arasında Angel Vape Likit olarak adlandırılan sigara likiti, kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. Bunların başında da daha rahat bir içim sağlamaları gelmektedir. Ciğere daha kolay bir şekilde çekilebilen bu elektronik sigara likiti, aynı zamanda geleneksel likitlere göre daha yoğun buhar üretmektedir.

Premium Likit Kullanmanın Avantajları

e-likit, elektronik sigaralarda kullanılmak üzere imal edilen ve çeşitli kimyasal maddelerin karıştırılması ile oluşturulan bir sıvıdır. Farklı kaynaklarda elektronik sigara likiti ya da e-likit dolum sıvısı olarak da geçen bu ürünlerin temel içerikleri ise genel olarak aynıdır. Bir elektronik sigara likiti içerisinde; propilen gliserol ya da vejetaryen gliserol, nikotin ve aroma yer alır. Bunlardan propilen gliserol ve vejetaryen gliserol aslında bir yağ çeşididir. Bu yağlar yüksek ısı ile temas ettikleri durumlarda buharlaşırlar. Aroma ve nikotin de içeren bu buhar, normal sigara dumanı gibi kötü bir koku yaymaz. Bunun yanında insan sağlığı açısından etkileri tartışılan bu likitler, havayı kirletmedikleri gibi sigarayı bırakma konusunda da oldukça etkilidirler.

Premium likitleri diğer likitlere göre avantajlı kılan ise, içeriğinde diğer likitler gibi propilen gliserol yerine vejetaryen giliserol barındırmasıdır. Propilen gliserol petrol yağıdır. Genellikle likitlerin içerisine sigara hissi uyandırması adına eklenir. Ayrıca şampuan, diş macunu ve çeşitli kozmetik ürünlerinin üretiminde de kullanılır. Premium likit üretimi için kullanılan VG yani vejetaryen gliserol ise tamamen bitkiseldir. Bu nedenle de insan sağlığı açısından herhangi bir tehdit oluşturmaz.

Bunların yanında tatlı, kıvamlı ve yoğun likit kullanmak isteyenler için en ideal olanı da premium likitlerdir. Ayrıca bu likitler normal likitlere göre daha baskın bir aromaya sahiptirler

Premium olarak adlandırılan likitlerin normal likitlere oranla fiyatları çok daha yüksektir. Fiyatların yüksek olmasının nedeni ise likitlerin içerisinde yer alan VG maddesidir. Çünkü bu madde, oldukça değerli bir kimyasaldır. Premium likitler de bu maddeyi barındırmaları nedeniyle daha yüksek fiyatlara alıcı bulmaktadır.