Menu
Your Cart

Vaporesso Coil

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Vaporesso Coil

Elektronik sigara markaları arasında en çok tercih edilen Vaporesso coil çeşitleri ile de kullanıcılarına keyifli buhar deneyimini her zaman sürdürebilmelerini sağlamaktadır. Vaporesso elektronik sigaralarla uyumlu tüm coil modellerine, internet üzerinden hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vaporesso marka elektronik sigaranın ilk günkü yoğun ve lezzetli aromaya sahip buhar performansını uzun süre sürdürebilmesi için belirli aralıklarla coil değişimi yapılması gerekmektedir. Vaping dünyasında deneyimli elektronik sigara tutkunlarının iyi bildiği gibi düzenli bir şekilde coil değişimi yapılmadığı takdirde hem e-sigaradan alınan buhar performansında ciddi bir düşme yaşanmakta hem de ortaya çıkan buharın aromatik tadında istenmeyen yanık tadı meydana gelmektedir. Bu sebeple değişim zamanı gelen coilin atomizere de zarar vermeden önce yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Tüm Modellerle Uyumlu Vaporesso Coil Çeşitleri

Vaporesso coil değişimi, firmanın kullanıcılarına sunduğu hazır coiller ile çok basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Atomizerin iç kısmındaki coilin yeni ile değişiminden sonra kısa bir süre beklenerek, elektronik sigara kullanımından yine her zamanki maksimum buhar performansını almak mümkün olmaktadır. Bu sayede dünyanın en çok tercih edilen vaping markalarından biri olan Vaporesso elektronik sigara mod cihazlarında buhar keyfine kesintisiz bir şekilde devam edilebilmektedir.

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulunan Vaporesso coil çeşitleri şunlardan oluşmaktadır: NRG, gt2, gt4, gt8, gt ccell, euc, target, tarot, rba ve CCELL GD modellerine ait tüm coiller.

Vaporesso Coil Değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Elektronik sigaradan yoğun buhar ve lezzetli aroma tadını almak için coil değişiminin düzenli olarak 1 ya da 2 haftada bir yapılmasına özen gösterilmelidir. Vaporesso hazır coiller ile atomizerin içine yerleştirilen orijinal coiller ile değişim işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak coiliniz yanık buhar tadı vermeye başladığı anda geç olmadan coil değişimini yapmanız gerekmektedir.

Zamanında coil değişimi yapılmadığında elektronik sigaradan alınan buhar yoğunluğunda ciddi bir azalma görülebileceği gibi aynı zamanda likitten gelen aroma tadı da yanık ve buruk bir tat bırakacaktır.